O nás Inzercepneu s.r.o.

Naše stránky nabízí podrobný přehled o prodeji použitých pneumatik od soukromníků a firem po celé České republice. Nabízíme stránky k užívání všem, kdo prodává nebo kupuje použité i nové pneu, disky, nebo disky včetně pneu.

Je zde přehled o nabízených pneu, ale je možnost podat i poptávku o jaké pneu máte zájem. Sortiment nabídky a poptávky je určen na většinu pneumatik u nás používaných - nákladní, osobní, moto, pracovní stroje, veteráni atd.

Naše stránky se nezabývají samotným prodejem nabízeného sortimentu, ale pouze zprostředkováním kontaktu mezi prodejcem a kupujícím. Podrobnosti o prodeji a podmínky si musí KUPUJÍCI S PRODÁVAJÍCÍM dohodnout sami.

Výhodou našich stránek je, že pneu nebo disk, který je poblíž vašeho bydliště najdete pohodlně v inzerci a nemusíte pneubazary pracně navštěvovat.


Roneka - Pneu Servis Pardubice

Inzerce pneuProdáváte nebo kupujete ojeté disky, zimní pneu, letní pneu, nebo celá kola ? Nabídněte levně Vaše ojeté pneu ještě dnes, je to snadné a zvládne to opravdu každý.

Pneu bazar Inzerce pneu nabízí podrobný přehled o prodeji použitých pneumatik a disků od firem a soukromých osob z celé České republiky. Cílem online bazaru inzerce pneu je zpřehlednit nabídku a poptávku ojetých pneu v ČR.


Financial Advice